+48 502 62 62 59    biuro@helloecc.pl

W związku z decyzją Premiera RP dotyczącą ogłoszenia stanu epidemii,  nasze warsztaty językowe nie będą mogły być zrealizowane w najbliższym czasie. Przesunęliśmy terminy na jesień i monitorujemy sytuację. O kolejnych decyzjach i wznowieniu wyjazdów będziemy informować na bieżąco. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  


English Culture Centre
O nas
O nas

                                                                 Kim jesteśmy? Co robimy? 

Jesteśmy ceIMG_9239ntrum kultury angielskiej, które łączy w jedno szkołę języka angielskiego działającą 27 lat na rynku i organizatora wyjazdów kulturowych  oraz turystyczno-edukacyjnych. Od 20 lat organizujemy i realizujemy warsztaty  językowe w Londynie oraz innych miastach i miejscowościach Anglii.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas uczestnictwa w wycieczkach i kursach językowych chcemy zaproponować przełomowe połączenie obu form w  wyjątkową formułę. Warunkiem powodzenia takiego przedsięwzięcia jest zatrudnienie pilotów, którzy nie tylko mają bogatą wiedzę merytoryczną, umiejętność w nawiązaniu właściwego kontaktu z młodzieżą, ale przede wszystkim są wykształconymi anglistami posługującymi się w swojej pracy odpowiednio dobranymi środkami dydaktycznymi. Jednocześnie to, co robimy bawi nas i sprawia nam ogromną przyjemność, którą mamy zamiar zarazić wszystkich tych, którzy z naszej oferty zechcą skorzystać. Te założenia dają szansę na pożyteczne połączenie zabawy i nauki z ciekawymi przeżyciami.

Nasza oferta jest znacznie ciekawsza niż stacjonarne kursy języka angielskiego, to propozycje wyjazdowe na warsztaty językowo-kulturowe, które kierujemy do uczniów nieco starszych. Dla dorosłych, którzy zamknęli już za sobą etap nauki proponujemy inną atrakcję - wyjazdy turystyczno-krajoznawcze okraszone ciekawym wydarzeniem kulturalnym wybranym zgodnie z Państwa gustem.« wróć