+48 502 62 62 59    biuro@helloecc.pl
Dziękując Państwu za 12 lat zaufania a Dzieciom i Młodzieży za 120 miesięcy wspólnej pracy w szkole na Szczepankowie, życzymy powodzenia w dalszej nauce.Tym samym zapraszamy na warsztaty językowo-kulturowe w Wielkiej Brytanii. Do zobaczenia na Wyspach!
English Culture Centre
O nas
O nas

                                                                 Kim jesteśmy? Co robimy? 

Jesteśmy ceIMG_9239ntrum kultury angielskiej, które łączy w jedno szkołę języka angielskiego działającą 23 lata na rynku i organizatora wyjazdów kulturowych  oraz turystyczno-edukacyjnych. Od 16 lat organizujemy i realizujemy warsztaty  językowe w Londynie oraz innych miastach i miejscowościach Anglii.

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas uczestnictwa w wycieczkach i kursach językowych chcemy zaproponować przełomowe połączenie obu form w  wyjątkową formułę. Warunkiem powodzenia takiego przedsięwzięcia jest zatrudnienie pilotów, którzy nie tylko mają bogatą wiedzę merytoryczną, umiejętność w nawiązaniu właściwego kontaktu z młodzieżą, ale przede wszystkim są wykształconymi anglistami posługującymi się w swojej pracy odpowiednio dobranymi środkami dydaktycznymi. Jednocześnie to, co robimy bawi nas i sprawia nam ogromną przyjemność, którą mamy zamiar zarazić wszystkich tych, którzy z naszej oferty zechcą skorzystać. Te założenia dają szansę na pożyteczne połączenie zabawy i nauki z ciekawymi przeżyciami.

Mamy do zaoferowania stacjonarne kursy języka angielskiego dla młodszych dzieci ale także ich ciekawszą wersję dla nieco starszych - propozycje wyjazdowe. Dla dorosłych, którzy zamknęli już za sobą etap nauki proponujemy inną atrakcję - wyjazdy turystyczno-krajoznawcze okraszone ciekawym wydarzeniem kulturalnym wybranym zgodnie z Państwa gustem.« wróć