+48 502 62 62 59    biuro@helloecc.pl
 
English Culture Centre
O nas
O nas » PODZIĘKOWANIA

 

         mailing-stopkaJotan_logo_72x50pix

PODZIĘKOWANIE dla firmy JOTAN a w szczególności dla p. Jolanty Jamroz za całą oprawę graficzną, niezwykle profesjonalną pomoc w projektowaniu i wydawaniu naszych plakatów reklamowych oraz ulotek a także certyfikatów, dyplomów  i eleganckich kalendarzy. Dziękujemy za radosną i nieustającą życzliwość oraz zaraźliwy optymizm, który zawsze dodaje nam skrzydeł.PODZIĘKOWANIE dla firmy HILLART PLOTHART czyli dla p.Hani i Arka Kalejów, za pierwszą pomoc w oprawie graficznej, piękne oznakowanie samochodu i zawsze dobre pomysły, czyli po prostu za to, że nam pomagacie.


PODZIĘKOWANIE dla Miłosza Latosi, który biorąc udział w naszych warsztatach językowych w maju 2015 znalazł czas, żeby nakręcić piękny film i chciał się z nami podzielić swoim dziełem, które doskonale oddaje atmosferę  naszego wyjazdu. Miłoszu - dzięki Tobie każdy może się teraz zobaczyć jak wyglądają nasze projekty.

                     __________________________________________________________________________________________________________________________

Dziękujemy nauczycielom,  którzy wkładają własny wysiłek i zaangażowanie w realizację Warsztatów Językowych. Dzięki Wam nasze wyjazdy są niezapomnianą przygodą!


Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystkie udostępnione przez nauczycieli oraz uczestników zdjęcia oraz filmiki z Warsztatów. To dla nas wspaniała pamiątka ze wspólnego wyjazdu!

 « wróć