+48 502 62 62 59    biuro@helloecc.pl

W związku z decyzją Premiera RP dotyczącą ogłoszenia stanu epidemii,  nasze warsztaty językowe nie będą mogły być zrealizowane w najbliższym czasie. Przesunęliśmy terminy na jesień i monitorujemy sytuację. O kolejnych decyzjach i wznowieniu wyjazdów będziemy informować na bieżąco. Pozostajemy do Państwa dyspozycji.

  


English Culture Centre
O nas
O nas » PODZIĘKOWANIA

 

         mailing-stopkaJotan_logo_72x50pix

PODZIĘKOWANIE dla firmy JOTAN a w szczególności dla p. Jolanty Jamroz za całą oprawę graficzną, niezwykle profesjonalną pomoc w projektowaniu i wydawaniu naszych plakatów reklamowych oraz ulotek a także certyfikatów, dyplomów  i eleganckich broszurek informacyjnych. Dziękujemy za radosną i nieustającą życzliwość oraz zaraźliwy optymizm, który zawsze dodaje nam skrzydeł.PODZIĘKOWANIE dla firmy HILLART PLOTHART czyli dla p.Hani i Arka Kalejów, za pierwszą pomoc w oprawie graficznej, piękne oznakowanie samochodu i zawsze dobre pomysły, ciekawe projekty, czyli po prostu za to, że nam pomagacie.


PODZIĘKOWANIE dla Miłosza Latosi, który biorąc udział w naszych warsztatach językowych w maju 2015 znalazł czas, żeby nakręcić wspaniały film i chciał się z nami podzielić swoim dziełem, które doskonale oddaje atmosferę  naszego wyjazdu. Miłoszu - dzięki Tobie każdy może się teraz zobaczyć jak wyglądają nasze warsztaty. W czerwcu bieżącego roku (2019) Miłosz po raz kolejny towarzyszył nam w naszym przedsięwzięciu i profesjonalnie udokumentował jego przebieg dodając niezbędne aspekty graficzne. Dzięki zaangażowaniu całej grupy Uczniów wraz z ich Nauczycielami z Liceum Ogólnokształcącego w Wągrowcu. Wasz radosny udział w kręceniu filmu  niezwykle ubarwił tę relację dodając dużo uroku i autentyczności. Dziękujemy serdecznie!

_________________________________________________________________________________________________________________________________________

Dziękujemy Nauczycielom,  którzy wkładają własny wysiłek i zaangażowanie w realizację Warsztatów Językowych. Dzięki Państwu nasze wyjazdy są niezapomnianą przygodą!


Jesteśmy ogromnie wdzięczni za wszystkie udostępnione przez Nauczycieli oraz Uczestników zdjęcia oraz filmiki z Warsztatów. To dla nas wspaniała pamiątka ze wspólnych wyjazdów.


 « wróć